Atrex Dedektör 29 Cm DD Başlıklı

41.647,35 TRY

Rutus Atrex Dedektör 

 
Yeni Rutus Atrex dedektör, başlangıç seviyesindeki araştırmacıların ve uzman avcıların ihtiyaçlarını karşılamak için 2 farklı yazılım ile kullanılabilir.
 
"Advanced" yazılımı uzman dedektörcüler için önerilir ve makineye zaten yüklenmiştir, ancak "Basic" yazılımı başlangıç seviyesi kullanıcılar için web sitesinden indirilerek dedektörün belleğine kabloya ihtiyaç duymadan, entegre Wi-Fi elektroniği sayesinde kurulabilir.
Atrex, her türlü toprak ve hedef üzerinde performansını maksimize etmek için 4,4 ila 18,4 kHz frekans aralığından (71 farklı frekans!) seçim yapmanıza olanak tanır.
 
Özel özellikleri arasında, ağır mineral içeren topraklarda metal olmayan hedefleri daha verimli ve üretken bir şekilde bulmanıza otomatik olarak yardımcı olan "MULTI-FILTER" fonksiyonu bulunmaktadır.
 
Plaj avcıları için, Atrex`in 2 eşzamanlı frekans kullanarak çalışan "Water Reject" sistemi olağanüstü performans ve stabilite sağlar.
 
Bu cihaz ayrıca daha kolay bir frekans seçimi için elektromanyetik parazit spektrumunu gösterir.
 
Yüksek çözünürlüklü renkli LCD ekranı, her ışık koşulunda mükemmel görünürlük sunar.
 
Multifilter - Dedektörün normal çalışmasının "arka planında" çalışan bir fonksiyon. Yüksek mineral içeren topraklarda metal olmayan nesnelerin tespit etkinliğini önemli ölçüde artırır.
 
Water Reject - Tuzlu ve tatlı suyun nesne tespiti üzerindeki etkisini nötralize etmek için aynı anda çalışan iki frekans sayesinde suyun etkisini nötralize eder. Atrex ile ıslak plajlarda, bataklıklarda ve torf bataklıklarında kuru kumda yürüdüğünüz gibi yürüyebilirsiniz.
 
Elektromanyetik parazit önizleme ekranı - Artık işletim frekansını seçmek daha kolay olacak.
 
Yeni renkli ekran, düşük sıcaklık etkilerine karşı çok az etkilenir ve her zaman aynı hızda çalışır.
 
Paket İçeriği
29 Cm Beyaz Başlık
Bluetooth Kulaklık
  • Be the first to review this product

WRITE YOUR OWN REVIEW

How do you rate this product? *