Golden Mask 5+SE

23.939,72 TRY

Golden Mask 5+ Se Lite (15 khz)

Golden Mask 5+ Se Lite (15 khz) düşük ve orta çalışma frekansları – 5 ve 15 kHz ile orijinal Golden Mask 5+ SE’nin yeni bir sürümüdür.
5 kHz’de Relictum tipik bir kalıntı makinesidir – aşırı derinliklerde kalıntılar, hazineler ve istifler gibi büyük hedefleri alacaktır.
UYARI! 5kHz’de düzgün çalışması için büyük bir bobine ihtiyacınız vardır, bu nedenle 12 "Spider bu model için varsayılan
bobintir . 15 kHz‘de Relictum standart (ancak oldukça derin ve ışık hızında) bir madeni para atıcıdır. altın külçelerinden kalıntılara kadar hemen hemen her hedefi aramak için bu frekansa sahip Altın Maske serisinden bobin, ancak bozuk para atışı bu frekansın gerçekten parlayacağı yerdir.
Bu, hem madeni para atma hem de kalıntı avlama için tek bir makineye sahip olmak isteyenler için çok güçlü ve evrensel bir dedektördür.
Golden mask 5+ SE Relictum, orijinal 5+ SE 8 / 18kHz ile kesinlikle aynı kontrollere ve ana elektroniğe sahiptir, tek fark ön panelin tasarımı ve çalışma frekanslarıdır.
5+ SE Relictum, markanın diğer modelleriyle aynı çok frekanslı arama bobinlerini kullanır, bu nedenle zaten bazı Golden Mask MF bobinleriniz varsa, bunları Relictum‘da kullanabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Marka: Golden Mask

Model: 5+ Se Lite (15 khz)

Teknoloji:  VLF

Sıklık: 5 ve 15 kHz

Zemin Dengesi: manuel ve otomatik

Arama modu: hareket, tek tonlu tümü metal, iki tonlu, ayırt edici tek ton

Kontroller: kazanç, eşik, güç kutusu, frekans, arama modu, disk. derinlik, demir hacmi, zemin dengesi, ton, arka ışık, LCD kontrastı

Bobin Tipi: Çift D

Başlık: 12’ DD ( 30 CM ) 

Ağırlık (piller dahil): 23 cm (9 ") arama başlığı ile 1,3 kg

Batarya: 10 AA standart NiMH şarj edilebilir pil, kullanıcı tarafından değiştirilebilir

Pil ömrü: 10-20 saat

Kablosuz kulaklık: Hayır

Kulaklık Jakı: 6,35 mm – 1/4 "

Şarj cihazı: Özel LI-Ion Şarj Cihazı, 100-220V, AB fişi

Garanti: 5 yıl – elektronik kart; 2 yıl – geri kalan her şey

  • Be the first to review this product

WRITE YOUR OWN REVIEW

How do you rate this product? *