NİCEA 8,1 KHZ

8.889,90 TRY

NİCEA 8,1 KHZ DEDEKTÖR..
TAM OTOMATİK TOPRAK AYARLI.. AÇ ARA SİSTEM..
Farklı Bir Tasarım  ID Değersiz Metal Eleme Özelliği ve Yüksek Minerallerin Cihaz Üzerindeki Etkilerini Minimize Eden Tasarımı Ve Gücü Sayesinde Diğer Dedektörlerin Kaçırdığı Para Ve Kalıntıları Benzersiz Derinliklerden Tespit Eder. 
Ayırım (Disc mod )
Ayırımlı Moddur. Aramalarınızı Demir Çöpü  Mevcut Zemindeki olası Yüksek Mineral Etkilerini Ortadan Kaldırarak Arama Yapmanızı sağlar..
Ground Grab Toprak Ayarı Tam otomatiktir.Toprak balans ayarı Gerektirmeden Otomatik olarak Her Toprağa uyum Sağlayarak Size Kolaylık Sağlar.
Tek Para Kasalar Kalıntı Mücevher Hazine Define için Oldukça ideal Dedektördür.Otomatik Toprak ayarlı, Aç Ara konumunda Sisteme  Sahiptir.
Tek Para ve Define Avcıları  için vazgeçilmez bir yardımcıdır .

Otomatik Zemin Balansı Sayesinde  Yoğun Mineralli Ortamlarda Derinlik Kaybetmeden Arama Yapılabilir. Dedektör kullanıcıları Genelde Manuel Zemin Balansını Doğru Yapmada Sorun Yaşarlar. Yanlış Yapılan Zemin Balansı Dedektörler de Algılamada Derinlik Kaybına ve Metal Ayırımında Hatalara Neden olur.

 Kolay Kullanım Yapısı Sayesinde Tüm Amatör Dedektör kullanıcıları Diğer profesyonel Dedektör Kullanıcıları Gibi her Zaman Hatasız Ve en Yüksek performans,ta Arama Yapabilir. Metal Ayırım Yeteneği ile Altın gümüş Gibi Değerli Metalleri Demir Türü Değersiz Metallerden Kolaylıkla Ayırt Edilmesini Sağlar.

ÖZELLİKLER
Çalışma Frekansı 8.1 kHz
Başlık Türü D-D
Başlık Boyutu 32 cm
Kablo Uzunluğu 140 Cm
Ses Frekansı Yaklaşık. 215-830 Hz
Ses Çıkışı 2 ¼ “Hoparlör veya Kulaklık jakı
Kulaklık Uyumluluk ¼ “, stereo fiş
Ağırlık (biraz değişebilir) 1.400 gr
Pil Gereksinimi 6 adet alkaline pil (AA)
Pil Ömrü 30 – 80 saat
Çalışma ısısı -20°C – 55°C
Çalışma Modu  Sesli..
6 Adet 1,5 Volt Pil
Türkçe Kullanım Kılavuzu
Garanti 2 Yıl.

  • Be the first to review this product

WRITE YOUR OWN REVIEW

How do you rate this product? *