Conrad X-3 Ultra

72.735,53 TRY

X3 ULTRA  - 3D ZEMİN TARAMA SİSTEMİ

Toprak altındaki metal nesneleri, oda, tünel, mağara, mezar odaları gibi farklılıkları algılamanızı ve 3 Boyutlu olarak analiz yapmanıza olanak sağlar. Aynı zaman tek sistem ünitesi içerisinde yer alan Alan tarama sistemi ile geniş arazilerde en büyük yardımcınız X3 ULTRA.

3D Zemin tarama sistemi ile; toprak altındaki farklılıkları algılamanızı ve 3 Boyutlu analiz yapmanızı sağlar. Toprak altında gömülü olan, metalleri, manyetik nesneleri, mezar, oda, tünel gibi boşluk yapılarını algılamanıza, ölçmenize ve yer tespiti yapmanıza olanak sağlar.
Özel olarak hazırlanmış olan 3D Analiz yazılımı sayesinde manyetik (demir veya çelik), manyetik olmayan (altın, gümüş veya bakır) metalleri grafiksel olarak gösterir.

Alan tarama sistemi ile; geniş arazilerde, tarama yapılacak alanı daraltmak ve çalışma alanınızı en aza indirmenize yardımcı olmaktadır. Dijital Frekans Sentezi ile; Altın, gümüş, bakır, bronz, demir, kurşun, alüminyum için mikro işlemci kontrollü sabit sinyal ile frekans salınımı gerçekleştirir. Capture Compare Hardware; Her türlü zemin yapısını analiz eder ve otomatik olarak sinyali ayarlar.
Alan tarama sistemleri; diğer tarama sistemlerine yardımcı cihazlardır. Genellikle hedefin bilinmediği arazilerde, alanı daraltmak için kullanılmaktadır.

Windows ve Android işletim sistemlerinde kullanılabilen lisanslı 3D analiz programı sayesinde; tarama verilerinizi 3 boyutlu olarak analiz yapabilir, hedefin boyutu, şekli ve derinliği hakkında fikir edinebilirsiniz.

CONRAD X-3 ULTRA

 

Sistem

3D Zemin tarayıcı, Alan Tarama

Sensor teknolojisi

CND – A Sensör Teknolojisi ± 3000 µT

CPU

240 Mhz CPU - 12-bit A/D converter

Derinlik

18 metre derinliğe kadar * 

Tarama modları

Otomatik – Manuel – Canlı Tarama  – Alan tarama

3D Analiz Uygulaması

Conrad 3D Analiz Windows / Android

Dil

Multi

Batarya

12 V Li-ion Şarj edilebilir batarya

Çalışma süresi

Yaklaşık 10 saat

Kablosuz Bağlantı

Bluetooth 4.2  

Çalışma sıcaklığı

0ºC - 70ºC 

Saklama koşulları

-20ºC - 60ºC

Garanti

2 Yıl

Ağırlık

Yaklaşık 4000 gr (tüm aksesuarlar dahil)

Boyut

-

Şarj giriş voltajı

12.6 Volt – 1 A

* Derinlik değerleri toprak tipine ve gömülü cismin boyutuna göre değişir. Verilen değerler maksimum değerlerdir

  • Be the first to review this product

WRITE YOUR OWN REVIEW

How do you rate this product? *