Treasure Navigatör Sysloc Alan Tarama

328.748,28 TRY

Sonunda sıkı çalışma ve rastgele arama bitti!En son ve en iyi teknolojiyi hizmetinize sunuyoruz, hayaliniz gerçek oluyor!Artık yeraltında altın, elmas, değerli taşlar, gömülü hazineler, eski anıtlar ve mezarlıklar, arkeolojik mağaralar ve her türlü gömü bulabilirsiniz.

Yeni süper sistemi: en hızlı, en kolay ve en güçlü ve yeraltında gömülü altın ve hazineler bulmak için.
Bu sistem, büyük mesafe dedektörleri ne ihtiyaç duyan geniş alanlarda spiral sistemlerle çalışır.
Cihaz çalışırken, verici devresi alıcı devresine bir sinyal gönderir ve anten, dalgaların saniyeler içinde 1000 defadan fazla çoğalmasına yol açan bir spiral akım üreterek cihaza yardımcı olunur

Altın, gömülü hazineler, antik anıtlar, mezarlar, mağaralar ve yerdeki mezarlar araştırmacıları için iyi haber.
bu cihazdaki tüm yüksek teknolojiyi pazarda bir ilk olarak ortaya koydu, bu cihazın teknik özellikleri, dünyadaki tüm maden arayıcıları ve kaşifler için bir rüya.
Uzmanlarımız, maden arayıcılarının piyasada kullanılan cihazlarla karşı karşıya kaldıkları tüm büyük sorunları çözmek için geliştirdi.
Şimdi ilk kez, bu cihazdaki yeni teknoloji beş farklı arama sistemi ile çalışıyor, derinlik 45 metreye kadar ve 2500 metre ön menzil.

Tespit edilen metalin türünü belirlemede yüksek doğruluk.
Altın, doğal altın, bakır, gümüş, bronz, demir, platin, elmas, değerli taşlar, boşluk, alüminyum veya kurşun gibi arama süreci listesindeki metallerden birini de seçebilirsiniz.
Cihazın ön mesafesini 500 metreden başlayarak, 1000 ,1500, 2000 veya 2500 metreden başlayarak 400 metre toprak altından belirleyebilirsiniz.

Hazine Navigatörü, Long Range Locator (LRL) hattımızın en iyisidir.Yıllarca süren testler, araştırma ve geliştirme, bu konumlandırıcıyı dünya çapında en çok arzu edilen LRL`ye dönüştürmüştür.Navigator`ı kullanırken bulunan hazinelerin raporları, müşterilerin bizimle günlük olarak iletişim kurmasını sağlar.Tüm ayrıcalıklı özelliklerimiz ve çok daha fazlası, bu kullanıcı dostu konumlandırıcıya yerleştirilmiştir.İster yeni başlayan ister profesyonel olun, bu ünite her türlü çabaya uyacaktır.Kolay kurulumdan son keşfe kadar Navigator, Treasure Recovery`de gerçek bir kazanan!

Treasure Navigator, Altın, Gümüş, Elmas, Para Birimi ve diğer birçok öğe için çeşitli sinyaller üretebilen son derece çok yönlü bir hazine avı aracıdır (tüm sinyaller, yüksek doğruluk ve hassasiyet sağlamak için mikroişlemci teknikleri kullanılarak oluşturulur).

200 feet`e kadar test edildi, su aramaları ve petrol sahası araştırmaları için uyarlanabilir programının kullanıcı arayüzü, tutarlı bir renk teması ve arama sistemlerini, seçeneklerini ve ayarlarını sunan grafik simgelerle çekici bir modern tasarıma göre grafik arayüz tasarımı alanındaki en son modern yazılım teknolojilerine göre tasarlanmıştır. cihazı hem acemi hem de profesyonel kullanıcı için kolay anlaşılır bir şekilde.

Aynı zamanda su tarama faaliyetleri için özel güncelleme ile 1200 metre derinliğe kadar tesbit gerçekleşebilir

Ekranların ve kontrollerin tasarımında, kullanıcıya cihazın mümkün olan en iyi, esnek ve kolay kullanımını sağlarken, çeşitli özelliklerle ilgili farklı değerleri ve ayarları ayarlamak için kontrol kolaylığı sağlayan kullanıcı deneyiminin en iyi yönergeleri dikkate alınmıştır. cihazda mevcut arama sistemleri.

Arama Sistemleri Ekranı

Kontrol panelindeki butonlar aracılığı ile listeden arama sistemi ikonunu seçerek kullanıcının arama sistemini seçmesini sağlar.

Kullanıcı, daha önce ayrıntılı olarak açıklanan 12 farklı arama sistemi arasından seçim yapabilir.

kullanım kolaylığını, algılama ayarlarının eksiksiz kontrolü ve sonuç görselleştirmesi ile birleştirir. uzaktan hedef tespiti için güçlü Uzun Menzilli konum belirleme teknolojisinin yanı sıra antik mezarların tespiti için en iyi olan benzersiz bir iyonik alan tespit teknolojisini ve madeni paralar, altın külçeleri gibi küçük hedeflerin tespiti için en iyi olan gelişmiş Darbe

  • Be the first to review this product

WRITE YOUR OWN REVIEW

How do you rate this product? *